طراحی وب سایت، اینترانت و پورتال

وب سایت ها و پورتال های سازمانی

رویکرد شرکت فن آوران ارتباطات پالیز در استفاده از نیروهای خبره و کارآمد در همۀ پروژه‌ها (اعم از وب سایتهای کوچک شخصی و شرکتی و همچنین وب سایتها و اینترانتهای بزرگ سازمانی) موجب شده است که وب سایت‌های کوچک تولید پالیز نیز از کیفیت و امنیت محصولات پیچیده و بزرگ این شرکت برخوردار باشند. این موضوع سبب گشته است تا استفاده از خدمات شرکت پالیز برای کسب و کارهای کوچک، از جذابیت ویژه‌ای برخوردار باشد.

زیر سیستمها و سامانه های اینترانت داخلی سازمانها

بهره‌مندی از موتور قدرتمند پورتال پالیز و برخورداری از نیروهای زبدۀ متخصص در حوزۀ تحقیق و توسعۀ شرکت و نیز در بخش‌های پشتیبانی، این توانمندی را به شرکت بخشیده است تا انواع وب سایتها و پورتالهای اینترنتی و سیستمهای اینترانت داخلی سازمانی را متناسب با نیازمندیهای مشتریان طراحی، اجرا و پشتیبانی نماید.
همچنین چارچوب متن بسته محصولات شرکت و تدابیر امنیتی لحاظ شده در پورتال پالیز شرایط ایده‌آلی از حیث کارایی و امنیت را پدید آورده است به گونه‌ای که نیاز مشتریان بزرگ و دارای طبقه بندی حساس مانند بانک‌ها و برخی سازمان‌های خاص را برطرف ساخته است. سابقۀ طولانی همکاری با بانک‌ها و این نوع سازمان‌های خاص، گویای درستی این ادعا در شرکت پالیز است.

مراحل کلی طراحی وب سایت، پورتال و اینترانت داخلی سازمانی :

1جلسات نیاز سنجی

2تولید RFP

3ارائه پروتوتایپ اولیه

4اصلاح نهایی پروتوتایپ

5شروع کد نویسی

6شروع طراحی قالب گرافیکی

7درج محتوی اولیه در وب سایت نسخه تستی

8راه اندازی نسخه تستی

9رفع اشکالات نسخه تستی وب سایت

10راه اندازی نسخه نهایی

11آموزش کاربران و مدیر وب سایت

12گارانتی شش ماهه رایگان و رفع ایرادهای احتمالی

13شروع خدمات پشتیبانی بعد از شش ماه گارانتی